haderdetay hedef masthead

BlackBerry Mercury’un ilk video görüntüsü heyecanlandırdı

BlackBerry Mercury’un ilk video görüntüsü heyecanlandırdı
Eklenme Tarihi: 03.01.2017 13:33

TCL, BlackBerry'nin lisans haklarını aldıktan sonra CES 2017'de heyecan verici bir BlackBerry telefon ile kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. BlackBerry Mercury ile ilgili ilk resmi teaser videosu yayınlandı.

eposta yazdır zoom+ zoom-
TCL, BlackBerry'nin lisans haklarını aldıktan sonra CES 2017'de heyecan verici bir BlackBerry telefon ile kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. BlackBerry Mercury ile ilgili ilk resmi  teaser videosu yayınlandı. 
 
TCL'in, Las Vegas'ta yapılacak olan Tüketici Elektroniği Fuarı'nda yeni BlackBerry telefon ile görücüye çıkması bekleniyor. 
 
Yaklaşmakta olan telefonun teaser videosunu yayınlayan TCL Communication Kuzey Amerika Başkanı ve Genel Müdürü Steve Cistulli, 4 saniyelik video akıllı telefonla ilgili çok fazla detay vermedi. Videoda BlackBerry Mercury'nin QWERTY klavyesini gösterilirken Steve Cistulli gönderdiği mesajla telefonun piyasadaki diğer akıllı telefonlara nazaran farklı olduğu ve etkileyici olduğunu iddia ediyor. 
 
 BlackBerry Mercury yeni özelikleri arasında 4.5 inç ekrana sahip olmasıyla farklı bir görünüm elde ediyor. 
 
 TCL şirketi,  bu hafta CES 2017'de bir etkinlik düzenleyecek. 
 

BLACKBERRY MERCURY EN BELİRGİN ÖZELLİKLERİ ARASINDA;

-QWERTY klavye
 -1620x1080 piksel çözünürlüklü 4.5 inç AMOLED ekran
- 3.400 mAh batarya 
 
 Mercury kod adına sahip telefonun hangi isimle piyasaya sürüleceğiyle ilgili net bir bilgi yok. Söylentilere göre, cihazın DTEK70 olarak adlandırılacağı gelen bilgiler arasında.