Dijital Pazarlama Ajansı Tercih Edilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dijital Pazarlama Ajansı Tercih Edilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Eklenme Tarihi: 15.06.2017 17:16

Her adımınızda size destek olabilecek bilgi ve birikime sahip olan Mucize Fikir, markanızı hak ettiği noktaya ulaştırmanın bilincinde hizmet vermektedir.

eposta yazdır zoom+ zoom-
Bir dijital pazarlama ajansı seçerken belirli noktalara dikkat etmenizde fayda olacaktır. Bu noktalar birleştiğinde ise ortaya kusursuz bir resim çıkarabilirsiniz. Bunları şöyle sıralayabiliriz;
 • Sektörünüzü en iyi şekilde analiz edip sizlere, başarıya ulaşabileceğiniz bir yol haritası oluşturmak.
 • Fikirlerinize değer verip içinize sinebilecek düzeyde çalışmalar gerçekleştirmek.
 • Markanızın her açıdan konumunu değerlendirip bir program çıkartması ve markanız için gerekli olan hiçbir adımı atlamaması.
 • Dijital pazarlamayı kapsayan; SEO danışmanlığı, grafik tasarım, sosyal medya, Adwords yönetimi, analytics ve metrica analizleri ve web tasarım gibi konuların tamamına hakim olunması.
 • Hayallerinizdeki düşünceyi gerçekleştirebilmek için sizi anlaması ve gerçek hayata geçirebilmesi.

Tecrübeli ve alanında uzman olan bir ekibin sizi dijital ortamda istediğiniz noktaya taşıyabilir. Her adımınızda size destek olabilecek bilgi ve birikime sahip olan Mucize Fikir, markanızı hak ettiği noktaya ulaştırmanın bilincinde hizmet vermektedir.

Neden Mucize Fikir?

Mucize Fikir, firmanızın her mecradaki konumunu en ince ayrıntısına kadar analiz ederek ilk etapta ihtiyacınız olan her şeyi sizlere sunar. Daha sonrasında fikir alışverişinde bulunarak olması gereken tüm ihtiyaçlarınızı adım adım takip eder ve işlemlere başlar. İsterseniz bir web sitesi tasarlar, isterseniz binlerce kişiye hitap edebileceğiniz bir sosyal medya hesabını yönetir.

Markanız için dijital platformlarda gerekli olan ne varsa mucize ekip yanınızda. Yıllardır her projede olduğu gibi sizin projenize de gereken özenin gösterileceğinden emin olabilirsiniz.

Dijital Pazarlamanın Markanıza Faydaları Nelerdir?

Geleneksel medya üzerinde yapılan reklamların önemi günden güne azalıyor. İnsanların dikkatini artık Billboard veya televizyon reklamları değil, Facebook, Instagram, Google reklamları çekiyor. Bu mecralarda dolu ve dinamik hesaplar yönetebilmek ise tam da bizim işimiz.

Sizi en iyi şekilde yansıtacak olan sosyal medya hesaplarını oluşturuyor ve sizi bu platformlarda temsil ediyoruz. Kurumsal kimliğinize uygun şekilde tasarlanmış olan web siteleri dizayn ediyor ve Adwords reklamları ve özel SEO teknikleri ile yükselmenizi destekliyoruz.

Tüm bunlar dijital pazarlamanın içerisinde bulunan başlıklar, Markanıza değer katacak olan etkenlerdir. Daha fazla insana ulaşabilir, sesinizi duyurabilir, ürününüzü veya hizmetinizi binlerce insan ile paylaşabilirsiniz. Kazancınız artarken aynı zamanda kurumsal kimliğinizde en iyi şekilde temsil edilmiş olur.

Dijital Pazarlama Çalışmaları Neleri Kapsar

 

En Önemli Dijital Pazarlama Argümanları Aşağıdaki Gibidir;

 • SEM (Search Engine Marketing)

 • SEO (Search Engine Optimization)
 • Content Management
 • E-Mail Marketing
 • Web Design to A/B Testing
 • Social Media
 • Google Analytics & Yandex Metrica
 • Bu kadar geniş bir alanı kapsayan dijital pazarlama çalışmalarının tümünden yararlanabilir veya Mucizefikir ile müşterek bir şekilde öncelik belirleyerek, planlama yapıp, yol haritası çizebilirsiniz.