haderdetay hedef masthead

İOS 10.3 güncellemesinde ne zaman? Sinema modu geliyor mu

İOS 10.3 güncellemesinde ne zaman? Sinema modu geliyor mu
Eklenme Tarihi: 03.01.2017 09:50

iOS 10.3 güncellemesi ile siyah ağırlıklı bir tema olan 'Gece Modu', 'Sinema Modu' olarak geliyor. İOS yeni güncellemeleri kullanıcılarını sevindireceğe benziyor. Apple'ın daha önce iOS 10 güncellemesinden önce 'Dark Mode', yani 'Gece Modu'nu kullanıcılarına sunması beklenirken, kullancıların beklediği bu özellik iOS 10.2 güncellemesi yapılamamıştı.

eposta yazdır zoom+ zoom-
iOS 10.3 güncellemesi ile siyah ağırlıklı bir tema olan 'Gece Modu', 'Sinema Modu' olarak geliyor. İOS yeni güncellemeleri kullanıcılarını sevindireceğe benziyor. Apple'ın daha önce  iOS 10 güncellemesinden önce 'Dark Mode', yani 'Gece Modu'nu kullanıcılarına sunması beklenirken, kullancıların beklediği  bu özellik iOS 10.2 güncellemesi yapılamamıştı. 
 
Gece modu, iOS 10.3 güncellemesinde 'Sinema Modu' olarak yeni güncellemelerde bekleniyor. iOS 10.3 için ilk geliştirici beta sürümünün 10 Ocakta yayınlanması bekleniyor. Öte yandan 'Sinema modu'nun Denetim Merkezi içine yerleştirilecek patlamış Mısır şekilli bir ikonla erişilecek. Yeni gelecek olan bu güncellemelerle beraber sinemada veya benzer karanlık ortamlarda telefonun daha rahat kullanması bekleniyor ve karanlıkta gözleri koruyacak. 
 
iOS 10.3’ün nihai sürümün ne zaman yayınlanacağı ile ilgili henüz net bir bilgi bulunuyor.