Hakkında

Milli Gazete, 12 Ocak 1973 yılında İstanbul Cağaloğlu’nda kiralık bir binada yayın hayatına başladı. Kendi matbaası olmadığı için baskısını bir süre diğer gazetelerin tesislerinde sürdürdü.

 

1978 Yılında Topkapı’da kendi tesislerini kurarak yayınına buradan devam etti.1999 Yılında Sefaköy’deki tesislerine taşınan gazete yayınını halen 40.000 metrekarelik arazi üzerine kurulmuş olan bu tesislerden sürdürmektedir. Günlük 20 sayfa olarak çıkan Milli Gazete’nin yayın ilkeleri;

 

"Önce Ahlak ve Maneviyat” sloganıyla özetlenmektedir.

 

“Hak Geldi, Batıl Zail oldu” Sözünü çıktığı günden itibaren logosunun üzerine yerleştiren Milli Gazete, Hakk’ı üstün tutan ecdadımızın görüşünü temsil eder. Bu görüş kısaca Milli Görüş diye adlandırılmaktadır. Milli Gazete, iki sayfasını ekonomiye, iki sayfasını dış haberlere, iki sayfasını spora beş sayfasını da güncel haberlere ayırmıştır. Bir sayfasını bölge haberlerine ayıran gazete ülkemizin çeşitli bölgelerine ait sıcak haberleri bu sayfasında toplamaktadır.

 

Gazete toplumu ilgilendiren çeşitli konularda hazırladığı dosyalar için müstakil bir sayfa ayırmaktadır. Düşünce ve kültür sanat dünyamıza birer sayfa ayıran Milli Gazete bu alanda önemli hizmetler yapmakta ve düşünce hayatımıza büyük katkılar sağlamaktadır. İki tam sayfasını aile ve hayat konularına ayıran Milli Gazete bu alanda hiçbir gazetenin yarışamayacağı bir içerikle milletimizin öz benliğinden kopmaması için çok büyük bir gayret göstermektedir.

 

Protokol

Milsan Basın Sanayii A.Ş ( Milli Gazete ) Adına Sahibi ve Genel Müdür

ÖMER YÜKSEL ÖZEK

 

Genel Yayın Yönetmeni

MUSTAFA KURDAŞ

 

Yazı İşleri Müdürü

ERCAN ÖZCAN

 

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

ADNAN ÖKSÜZ

 

Haber Merkezi Müdürü

GÖKÇEN GÖKSAL

 

Ankara Temsilcisi

MUSTAFA YILMAZ


İnternet Sorumlusu:

MUHAMMET ALTINDAL


Editörler

 

Siyaset

DURSUN ALİ BULUTRAHMİ YOLCU

 

Dış Haberler

EMRE MİYASOĞLU

 

Kültür - Sanat

BİLALİ YILDIRIM

 

Spor

İLHAMİ YETİŞ

 

İlaveler

NEDİM ODABAŞ

 

Dağıtım Koordinatörü

CEMIL PEHLİVAN
 

İNTERNET EDİTÖRLERİ

Abdussamet Karataş abdussamet_karatas@hotmail.com 

Eser Gedik habereser@gmail.com

Emre Gürbüz emregurbuz@milligazete.com.tr
 

Web Yazılım

Bayram Boynukara

 

SOSYAL MEDYA


Dağıtım ve Baskı Gazetemizin çalışmış olduğu dağıtım ve baskı firmaları aşağıda sıralandığı şekildedir

 

Kullanım Şartları İşbu internet sitesini ziyaret eden veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden herkes, işbu "Kullanım Şartları"'nda yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder.

 

Milli Gazete internet sitesindeki bağlantılar sizi Milli Gazete'nin internet sitesinin dışına götürebilir.

 

Milli Gazete, bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak hiç bir sorumluluk üstlenmez.

 

Milli Gazete, bağlantısını verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.

 

Milli Gazete veya bağlı şirketlerinin, bu sitenin oluşturulması- üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan 3.şahıs niteliğinde ki diğer taraflar, site kullanıcısının bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan ve hasarlarından ötürü sorumlu tutulamaz.

 

Web sitemizi ziyaret edenler, sitemizde indirilmeye müsait dosyalarının virüslerden, wormlardan veya bunlar gibi diğer her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerden arındırılmış olduğunu garanti etmediğini kabul eder.

 

Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş- çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçları kullanıcının sorumluluğundadır.

 

Kullanıcı, sitenin kullanımından doğan tüm sorumluluğu ve riski üstlendiğini kabul eder.

 

Web sitesi siteyi ve içeriğine dahil tüm unsurları "oldukları gibi" sağlamaktadır ve web sitesi hakkında veya web sitesi yoluyla sağlanan hiçbir servis, bilgi veya site içeriğine dahil herhangi bir unsur veya sitenin herhangi bir şekilde kullanımı hakkında açık veya dolaylı garantiler sağlamamaktadır.

 

Kullanıcı, internet sitemize eklemiş olduğu yorumlardan sorumludur. Kullanıcı yorumlarından dolayı doğabilecek doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar ve ziyanlardan dolayı Milli Gazete (Yeni Neşriyat A.Ş.) sorumlu tutulamaz.

 

Milli Gazete internet sitesi yoluyla sağlanan tüm düşünce, tavsiye, hizmet veya diğer bilgi ve materyalin doğruluğunu değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.

 

İleride sözkonusu şartları okumamış veya okumuş olupta bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden Yeni Neşriyat A.Ş. ve ayrıca bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, Yeni Neşriyat A.Ş.'nin yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

Gizlilik İlkeleri Milli Gazete internet sitemizi ziyaret eden kişilerin gizlilik haklarına saygı duyar. Gizlilik politikamız ne tür kişisel kimlik bilgileri toplayabileceğimizi ve bu bilgileri nasıl kullanabileceğimiz hakkında size bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

 

Bu politika kişisel gizliliğiniz ile ilgili diğer önemli hususları da tarif eder.

 

Bilgilerin Toplanması Milli Gazete internet sitesinde üyelik hizmetlerini sağlayabilmek için isim, cinsiyet, doğum tarihi, memleket, meslek bilgilerini toplayacaktır.

 

Genel bilgileri (kullandığınız tarayıcının tipi, istediğiniz dosyalar, ip numaranız, sitemizi ziyaret ettiğiniz tarih ve zaman bilgileri, site özelleştirme), web sitemizi geliştirmek ve ihtiyaçlarınızı daha iyi bir şekilde karşılamak için toplamaktayız.

 

Bilgilerin Kullanılması Bize vereceğiniz bilgiler Milli Gazete tarafından bilgi isteklerinize cevap vermek, hizmetlerimiz ile ilgili olarak istediğiniz bilgileri size sağlamak amacıyla kullanılacaktır.

 

Milli Gazete internet sitesi servisleri ile ilgili olarak tanıtım veya bilgilendirme amaçlı iletileri üyelerine gönderebilir.

 

Milli Gazete bu bilgileri işlemek için yetkili üçüncü şahısları kullanabilir.

 

Milli Gazete'ye elektronik olarak kişisel bilgiler vermişseniz ve bu bilgilerin herhangi bir sebepten ötürü silinmesini veya değiştirilmesini istiyorsanız milli@milligazete.com.tr adresini kullanarak bizimle temasa geçebilirsiniz.

 

Dağıtım: Turkuvaz Dağıtım

 

Pazarlama İstanbul Baskı: Milsan Basın Sanayii. Aş.

 

İzmir Baskı: ARSLAN Güneydoğu Gazetecilik Matbaacılık A.Ş.

 

Adana Baskı: ARSLAN Güneydoğu Gazetecilik Matbaacılık A.Ş.

 

Trabzon Baskı: ARSLAN Güneydoğu Gazetecilik Matbaacılık A.Ş.

 

Frankfurt Baskı: TER Druck