TEM - Okmeydanı yolunda piknik tüpü paniği

TEM - Okmeydanı yolunda piknik tüpü paniği
Eklenme Tarihi: 11.01.2017 10:20

İstanbul'un birçok yerinde yaşanan canlı bomba ve terör saldırıları nedeniyle alarmda olan polis, TEM-Okmeydanı bağlantı yolunda bir üst geçide bağlanmış pankart ve ucundaki piknik tüpü nedeniyle harekete geçti.

eposta yazdır zoom+ zoom-
 
İstanbul'da artan terör saldırıları nedeniyle alarmda olan polis, TEM-Okmeydanı bağlantı yolunda üst geçide bağlanmış pankart ve pankartın ucundaki mutfak tüpü ihbarıyla harekete geçti. Bağlantı yolu trafiğe kapatıldıktan sonra bomba imha uzmanının incelediği şüpheli pankart kaldırıldı.
 
 
TEM - Okmeydanı bağlantı yolu üst geçidinde saat 08.00 sıralarında korkuluklara asılmış şüpheli pankart ve ucuna bağlanmış mutfak tüpü görenler durumu polis ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri üst geçidin etrafına güvenlik şeridi çekerek yaya trafiğine kapattı. Olay yerine bomba imha uzmanı çağrıldı.
 
 
TEM - Okmeydanı trafiğe kapatıldıktan sonra bomba imha uzmanı şüpheli pankartı inceledi. Yapılan incelemeden sonra pankartta bomba olmadığı anlaşılınca pankart asıldığı yerden toplandı. Şüpheli pankart nedeniyle bir süre kapalı kalan TEM Okmeydanı bağlantı yolu yeniden trafiğe açıldı.